Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, hogy a hörcsögöm...

Mit tegyek, hogy a hörcsögöm ne "egye" vagy ne ölje meg a kicsinyeit?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne!
2015. jan. 19. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Az anyja nem szokta megenni,de az apa megszokta!Én elválasztottam őket az apa külön ketrec.Az anya elvolt a kicsikkel csak szokása széthordani őket.Nekünk 5 született szóval 7 hörcsög lett:DD


+ figyelj oda mert amikor elkezdenek mászkálni(felfedezni)szokásuk kiszökni a ketrecen.Szóval ne férjenek át a ketrecek között arra figyelni kell.

2015. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utolsó mondatot elírtam a rácsok között ne férjenek át.
2015. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néha a nőstény is megeszi. Annyit tehetsz, hogy nyugiban hagyod őket, legyen megfelelő búvóhelye az anyának a kicsikkel és adj neki állati fehérjét, pl. tojást vagy kis husit, mert sokszor a fehérjehhiány miatt eszi meg a kölyköket.
2015. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja igaza van a másik válaszolónak.
2015. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögeimnek volt egy kis faháza abban voltak a kicsik.
2015. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök miden választ! Sokat segítettetek nekem!:)
2015. jan. 19. 17:07
 7/8 Sebok ***** válasza:

Első szülésnél is szétszedheti mert nem tudja mit kezdjen vele. Szülés utáni depresszió emberiesített nevén.

Házikó legyen neki vagy nagyon sok forgács széna,szalma,wc gurigát is leaprítja neked alomnak.

Sok zöldség ,gyümölcs,mindenféle magvak.

Fehérjének én pl főzésnél a tojás héjat tettem be frissen.imádták kinyalogatni a tojást meg azt a hártyát kienni belőle..

házikót csinálhatsz egy kis ügyességgel egy retró,cserép virágcserépből flexxel ajtót vágva rá. fúróval ukakat a szellőzéshez..Ne nagyon bojgasz a kis családot és igen a fiút érdemes külön venni

2015. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!