Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lány törpehörcsögöm mellé...

Lány törpehörcsögöm mellé milyen neműt válasszak? Mert hallottam olyat h. az azonos neműek összeverekednek:S

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
akk fiút...
2010. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hörcsögök egyedül jobban elvannak. Ha ellenkező nemű hörivel esz akkor gyakorlatilag folyamatosan számítani kell a kishörikre. Ugyanolyan neművel meg jobban kijönnek ha egy alomból valók, de még úgyis gyakran összeverekednek. Szóval ha csak amiatt szeretnél párt mellé h ne legyen egyedül akkor inkább felejtsd el.
2010. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem íróhoz. Külön neműt nem ajánlok, mert szaporodnak, és így is nagyon sok a gazdátlan állatka. Egyneműt meg azért ne, mert csak akkor jönnek ki egymással, ha születésüktől fogva együtt nevelkedtek.
2010. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is törpehörcsögöm van. Egyedül is jól elvan, föként ha meg néha még foglalkozol is vele. És amikor megvette nekem párom, az eladó mondta neki hogy nagyon még ellenkező neműt se rakjunk be hozzá hosszabb időre.
2010. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt javaslom hagyd egyedül a hörcsögödet, és inkább Te szórakoztazsd néha.
2010. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végül megoldódott. lett még egy höri de nem bírták egymást, ezért be lett közéjük rakva egy válaszfal.
2010. jún. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!