Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti mennyi időnként takarítjáto...

Ti mennyi időnként takarítjátok a hörcsög ketrecét?

Figyelt kérdés
És mennyi idő alatt lesz büdös? Elég ha egy héten 1x kitakarítom vagy inkább 2x?

2015. febr. 5. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 1x takarítom, szerintem heti egy bőven elég.
2015. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mekkora ketrecben van.

A pisis almot viszont minden nap ki kell szedni és friss forgácsot halmozni a helyére, tehát ahova pisilni jár.

2015. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jucinene ***** válasza:
64%
Attól függ hogy lány vagy fiú, ha lany akkor eleg egy hetente egyszer, amikor viszont volt egy kolcson fiu horim azt minden nap tisztitottuk, mivel nagyon budos volt!
2015. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2-3 hetente szoktam, de néha csak havonta. Megnézem az almot, meg beleszagolok. Aztán ha gáz van, takarítok. De ez függ a hörcsög méretétől és a hely nagyságától.
2015. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
CSOMÓ hörim van. Számszerint 7, 4 ketrecben (2 doboz, 2 ketrec), egyben hárman, egyben ketten, és egybenegyben egyedül élnek. Ahol egyedül él egy dobozban, azt hetente takarítom. Ez egyedüli ketrecest kéthetente. A három ketrecest 7-10 naponta. És a két dobozost 6 naponta.
2015. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!