Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényt szeretnék venni...

Vadászgörényt szeretnék venni és ehhez kérném segítségeteket?

Figyelt kérdés
Nem találtam az interneten olyan tenyésztőt vagy gazdit akinek lenne fent hirdetése (mind 2012-ben meg 2013-ban voltak feladva szóval ezért). Szóval ha tudtok valakit aki tenyésztő vagy gazdi aki szokott eladni Nógrád megye közelében megköszönném.

2015. febr. 6. 00:19
 1/2 Neytiri088 ***** válasza:
0%
Menj be egy kisállatkereskedésbe. Ott majd segítenek
2015. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kisállatkereskedésben nem árulnak vadászgörényt, ha jól tudom. Plusz nem is érdemes ott venni, ha mégis találnál.

Ha Pest megfelelő (a közelében van), akkor ott több tenyésztő is akad. A Bajnok kennel honlapja működik, és a tanúsága szerint jelenleg két "azonnal elvihető" görényük van, illetve márciusra terveznek almot. Szabó Líviát mondanám még, akiről sok jót hallottam, ha mintha a honlap átalakítás alatt lenne, így nem tudom, mi van velük.

Egyéb ügyben többféle görények mentésével foglalkozó honlap van, de nem tudom, kik foglalkoznak Nógrád megyével. Talán a Miskolciak vagy az MVK, ha érdeklődsz, biztosan szívesen válaszolnak.

2015. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!