Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Átszeretném rakni a windowsoma...

Átszeretném rakni a windowsomat 64 bitre! De nem tudom hogy a cd megfelelő-e a telepítéshez? Megpróbáltam megcsinálni de egy Kompatibilitás Jelentést kaptam! Miszerint win7 alatt kell elindítani. Sajnos nem értek ehhez igy segitségeteket várom!

Figyelt kérdés
Windows 7 , Windows Update , Windows 7 32 bit , Windows 7 62 bit , Windows Setup
2014. dec. 27. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek megkérdem: tényleg szükséged van-e erre? Milyen a géped? Tényleg a Win7-re van szükséged, mert a Win 8.1-et is fel tudod rá tenni.
2014. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Hát, ha CD, akkor biztosan nem fér rá a Windows. Egyébként meg tetszik ez a „megpróbáltam megcsinálni”. Ez a legbiztosabb módja annak, hogy senkinek lövése se legyen arról, hogy mivel, hogyan kísérleteztél, sem, hogy most milyen rendszered van. Mindenesetre lemezről való bootoláskor eléggé valószínűtlen egy ilyen üzenet, hiszen éppen most rakod fel a rendszert, nem?

Ugye, nem Windowsból akarod indítani a telepítést?

2014. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!