Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma ellet meg a sünim és egyet...

Ma ellet meg a sünim és egyet már megevett sajnos. Mit csináljak vele hogy ilyen ne történjen meg?

Figyelt kérdés
adtam neki elég vizet meg kaját is. azt nem tudom hogy ez az első ellése e valószínű igen viszont már van vagy másfél éves.

2015. febr. 14. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kéne szaporítani
2015. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Esetleg külön kéne rekeszd. 2-3 óránként az anyjukhoz visszatenni, hogy egyenek és megvárni míg jóllaknak.. ha figyeled míg együtt vannak, akkor nem történhet ilyesmi.. csak az a baj, hogy ez sok gonddal jár! Még éjjel is etetni.:/ De ha nagyobbak lesznek akkor vissza teheted az anyjukhoz!
2015. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2. válaszoló. A negatív kommenteket meg mindenki tudja miért írják. kezdő tenyésztő vagyok. hogy legyek gyakorlott ha bele sem kezdek?
2015. febr. 14. 17:14
 4/9 anonim válasza:
Igazad van! Ha bele se kezdessz, akkor nem lehetsz gyakorlott, jó tenyésztő! :) Szívesen. Remélem tudtam segíteni és nem ette meg a sün a többi kölykét! :/
2015. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma reggelre semmi gond nem volt. Edte egy kicsit át kellett alakitani a házat hogy a kicsik ne mászkáljanak szanaszét
2015. febr. 15. 07:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit korábban írtak, hogy vedd külön a kölyköket, az egy óriási nagy baromság! A szoptató anyát nem piszkáljuk, nem háborgatjuk. Előfordul, hogy megeszi a kölykeit. Ha kezdő "tenyésztő" vagy, mennyi időt töltöttél el azzal, hogy utánaolvass, hogy mivel jár a süntenyésztés? Hogyan készültél fel erre? Kértél előre tanácsot tapasztalt tenyésztőtől? Ha másfél éves a süni és most szült először, bele is halhatott volna! Az első ellésnek fél-egy éves kor között kell történni. Ha nem tudta volna egyedül világra hozni a kölyköket, kifizetted volna a császármetszés költségét? Adsz a szoptató anyának vitamint, kalciumot, szuperprémium minőségű kölyöktápot? A kölyköket kézhez fogod szoktatni??? A tenyésztés nem abból áll, hogy összerakunk két állatot, aztán majd lesz valami.
2015. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
reggelre összenyomott 3at. ez így elég aggasztó
2015. febr. 16. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Másfél éves és valószínűleg első ellés? :O

Szerintem örülj, hogy nem pusztult el tőle. Sünik első ellése 6-8 hónaposan kell legyen, a későbbi szörnyen veszélyes.

2015. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Legközelebb olvass utána. A sün nem játék, a tenyészgetés meg pláne nem az. Sajnos nagyon sok sün kerül rossz gazdához,ez a legelszomorítóbb.
2015. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!