Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszinak mennyi szénát...

Törpenyuszinak mennyi szénát adjak naponta? És melyik széna márka jó?

Figyelt kérdés

Az nem megy hogy "mindig legyen előtte", mert akkor az egész szoba tele lesz szénával. Szóval annyit adnék neki amennyire szüksége van naponta egy felnőtt törpenyúlnak... de az mennyi?

És milyet vegyek? Mert a legutóbbi Versele-laga nem igazán volt nyerő, pedig a tápja ennek a márkának a legjobb.

[link]

Ezek közül vajon melyiket érdemes venni?


2015. febr. 14. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szénából pormentes, illatos, zöld a jó, ne márkához ragaszkodj, hanem kinézethez. A nyúltartás pedig kupis dolog, igenis mindig kell neki széna, nem kiadagolva.

[link]

én ilyen ikeás zacskótárolóban adom neki a szénát, ez bent van a ketrecben, kevesebb széna megy mellé, mint a hagyományos szénatartóval.

Tápból melyiket adtad? Én cuni fitet, cuni completet és crispy pelletet szoktam venni. A fit az alap, azt kapja mindig, a másik kettőből szoktam belekeverni.

2015. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De amúgy mit jelent az, hogy mindig legyen széna előtte? Belerakom a szénatartójába, az 5 perc után már a wc-jében lesz meg mindenhol ahova szétviszi a szőrébe ragadva... Azt már nem eszi mert rápisil, kakil, rakok másikat, ugyanerre a sorsra jut. Tehát a 80%-át elpazarolja ahogy én látom. Ennek nem sok értelmét látom.
2015. febr. 15. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez ìgy megy. Pakolgatja, játszik vele, válogat belőle, ha ízlik neki, és jó minőségű, akkor a nagy részét megeszi. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor nem való neked a nyúltartás.
2015. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!