Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kb 2,5-3 éves hím tengerimalac...

Kb 2,5-3 éves hím tengerimalac mellé egy kölyök/fiatal hímet vegyek?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, ez a párosítás a jobb hím tengerimalacok esetében. Már van egy 2,5-3 év körüli fiú malacom, jó, ha egy kölyköt veszek mellé? (szintén fiút) Azt írták, adott lesz a rangsor, és nem lesznek viták, mert a pici tudja, hogy az idősebb a főnök. Kérdésem az, ha a malacom majd idővel öregszik és gyengébb lesz, nem fogja bántani a kisebb, hogy hatalomra törjön? Milyen vitákra lehet számítani? Azt hozzá kell tenni, hogy a malacunk mellett utáljára kiskorában voltak más tengerimalacok.


A másik kérdésem pedig, hogy kommunikálnának egymással szagokkal? Mennyire lenne büdös?



2015. febr. 16. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
és légyszíves ne toljatok le azért, hogy eddig egyedül volt a malac, tudom hogy nem jó neki, és erre próbálok megoldást találni.
2015. febr. 16. 12:32
 2/6 Szofi777 válasza:
Szerintm az úgy teljesen jó lenne..és is voltam mar ilyen helyzetben. Jól kijöttek egymással. Hajrá! :)
2015. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy 4 hetes kisfiú malac tökéletes társa lesz majd. Hamar össze fognak szokni, és bár idővel a kicsi erősödik megpróbálhat felül kerekedni, de szerintem nem kell féltened a nagyot. Az én idősebbik malacom már 6 éves lesz, de rendre helyre tudja utasítani a 3 éves társát.

Szagokban annyi fog változni, hogy ha ketrecen kívül lesznek akkor jelölgethetnek, tehát ilyenkor nem ajánlatos szőnyegen kiengedni őket, mert büdös tud lenni.

2015. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)
2015. febr. 16. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia gondolom már tudtál társat szerezni malacodnak...én viszont most keresgélek és szeretném kérdezni h hogyan szoktattad őket össze? Nem bántották egymást? :) válaszodat előre is köszi
2015. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, bocsi, hogy csak most írok. Még nem vettük meg (beszélnem kellett a családdal meg stb) de a héten sor fog rá kerülni. Majd megírom, mi volt :)
2015. márc. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!