Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tanácsos-e egy 5 éves tengerim...

Tanácsos-e egy 5 éves tengerimalac fiú mellé egy fiatal törpenyulat (fiút vagy lányt) venni? akkor is várom a válaszokat ha már volt, vagy ha még nem volt, de már hallottatok ilyen esetről.

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én erről azt hallottam/olvastam, hogy nem tanácsos, mert a nyúl könnyen megrughatja a malacot, ugyanis egy nyúlnak nagyobb a mozgásigénye. Viszont állatkereskedésekbe gyakran látom őket együtt, de szerintem hosszabb időre együtt tartani egy nyulat és egy malacot nem ajánlott.

Ha társat szeretnél a malacodnak egy másik malac a legjobb megoldás, vele játszani is tudna. Ha vennél mellé egy fiatal fiú malacot picik sem születnének és egymás társai lehetnének. Biztosan összeszoknának és össze is barátkoznának!

Sok sikert!

2009. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tengerimalac tenyésztő ismerőseim kifejezetten ellenzik a tengerimalac együtt tartását más állatokkal. A nyuszinak teljesen más a kommunikációs rendszere, nem értik meg egymást a malaccal. Egyiküknek sem lenne jó!
2009. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy nem szabad malacot nyuszival együtt tartani.
2009. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tengerimalacom és a nyuszim évekig laktak együtt. A tengerimalac volt először és mellé kaptunk ajándékba egy nyuszkót. Imádták egymást, a malac mindig úgy aludt, hogy a nyuszi hátán feküdt keresztbe (ha érdekel tudok képet is küldeni :) ). Ha kivetted valamelyiküket a másik elkezdte keresni ezerrel. Sajnos a malacka elpusztult (nyári délutánonként egy "kerti lakban" voltak kinn, és megszökött, a szomszéd hülye kutyája pedig elkapta). Nyuszkó még napokig kereste :((((
2009. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

ha van képed akkor felőlem küldheted:))

előre is köszi

2009. máj. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!