Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért dobol a farkával a...

Roskapi kérdése:

Miért dobol a farkával a kisegerem?

Figyelt kérdés
Van úgy,h a másik válaszol rá,de van,h figyelmenkívül hagyja! A másik kérdésem,h miért nem esznek az én egérkéim gyümölcsöt,uborkát stb. A egyetlen amit esznek a saláta félék.Most télen pl:fitness mixet kapnak.Hiába próbálok bármit.Mindent megpróbáltam már ami csak létezik,de nem eszik. Ugyanúgy nem eszik a rágcsáló kajákat. Vettem versele laga eledeltől kezdve mindent azóta is ott áll.Viszont imádják a sajtos-magvas csavart sütit persze kiszárítva,Kukoricás pufit stb
2015. febr. 20. 23:10
 1/1 Vandor72 válasza:
Dobolhat attól is ha ideges , nyugtalan valamitől . Van társa, búvó és mászóhelye stb. ? Tágas tér , ahol mozoghat ? Itatója, friss vízzel, meg sűrűn cserélt alom ? Mert ezek hiányától is lehet ideges.Kajában a versele keverék egér tápja lehet h jó lenne, a pelletált eledelt sok állat nem szereti. [link] Amúgy ha beírod a hobbi egér , egértartás stb kulcsszavakat , könnyen találhatsz oldalakat , melyek segíteni tudnak bővebben. Vagy facebookon csoportokat .
2015. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!