Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszim az első fialásnál...

Nyuszim az első fialásnál gondozta a kicsiket de a többinél nem. Érdemes még próbálni?

Figyelt kérdés
Az első fialásnál szépen gondozta őket, azóta szép nagyra nőttek, a második és harmadik fialásnál már nem foglalkozott velük, sokat megevett. Talán túl nagy volt a hely? Elismerem hibáztam, az egyik. fialásnál a többi nyuszi is jelen volt, nem tudtam hogy kisnyuszik várhatók mert sunyiba intézték a dolgokat. Nyugodtabb környezetben és nagyobb odafigyeléssel lehet még egészséges alma? Vagy hagyjam békén?

2015. febr. 22. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért akarsz kisnyulakat?Ha húsnyulakról van szó, akkor szerintem még egyszer megpróbálhatod úgy, hogy a lehető legnyugodtabb környezetet biztosítasz neki, utánaolvasol, és mindent úgy csinálsz, ahogy kell...De LEGALÁBB két hónappal a legutóbbi fialás után pároztasd csak újra, addig is nyugodt környezetben legyen...És ha csak hobbiból szaporítasz, akkor egyáltalán ne csináld, mert már így is eléggé megterhelte szegény anyanyúl szervezetét...
2015. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!