Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyiért adjak el 100x50-es...

Mennyiért adjak el 100x50-es ketrecet?

Figyelt kérdés
Mi a reális ár érte, amennyiért kapkodnák? Teljesen új.
2015. márc. 9. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen állatnak? Felszerelés van-e hozzá?
2015. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ha gyorsan szeretném eladni ( teljesen újat, csak simán műanyagtálcával és fém felsőketrec résszel) 7-8 000 ft kérnék. Sok állat felszerelésekkel foglalkozó oldalon olyan 12-14 ezer egy új búvóhellyel, etetőtállal, golyósitatóval felszerelt ketrec. (Pl [link] )
2015. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Milyen állatnak?? Hát nekem tök mindegy, milyen állatot tartanak benne... :D


Szénatartó jár hozzá csak.

2015. márc. 9. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon nem mindegy, hogy hörcsög való bele, vagy tengeri malac! Ezt azért majd tisztázd le a vevővel, hogy minek a tartására alkalmas, ne csak szabadulni próbálj tőle, mert esetleg árthatsz vele az állatnak, akinek veszik.
2015. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Létezik olyan idióta, aki ekkora ketrecben hörcsögöt tartana? Nem hinném.....
2015. márc. 9. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Én árultam egy darabig a hörcsögketrecemet, és hidd el, nagyon sok hülye ember van. :P Néha olyan lehetetlen kérdéseket tettek fel.

Amúgy szerintem drágábban hirdesd meg, mert akkor még úgy is jól jársz, ha alkudnak belőle. :)

2015. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!