Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnam boldoggatenni a...

LOTR kérdése:

Hogy tudnam boldoggatenni a nyulamat?

Figyelt kérdés
Tudom, igy eleg hulyen hangzik a kerdes, de amiota kutyank lett es kapott egy oltast (nem tudom ezeknek mennyi kozuk van hozza) eleg "depresszios" lett. Olyan szomoru es ha kivesszuk bemegy egy sarokba es vegig ott marad.... Szoval kicsit olyan mintha "depis" lenne. 3 eves, es szeretnem ha boldogan erezne magat nalunk es nem lenne ilyen kis "mufurc". Koszonom a valaszokat es mindenkinek legyen szep napja! :)

2015. márc. 9. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Vidd el mas hozza hasonlo nyuszikhoz, mondjuk nekem nincsen nyulam, de szerintem ez bevalhat, kedvenc kajaja, uj jatek vagy valami, torodj vele tobbet
2015. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kuporodj mellé a sarokba, és simogasd. Ezt addig csináld, míg egy nap ki nem jön a sarokból, és megy oda hozzád a simogatásért. Hidd el a simit élvezni fogja és egy idő után rájön, hogy ti ugyanúgy szeretitek, úgyhogy nem kell olyan mufurcnak lennie:) Esetleg próbáld meg, hogy kézből eteted valami különlegesebb kajával (répa, alma, zellerzöld stb.) és miközben eszi, simogasd és beszélj hozzá lágy hangon hogy "Jól van, nincs semmi baj. Mi szeretünk téged. Finom a répa, ugye?" stb. Remélem ez segít:)
2015. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hmh, ez szomorúan hangzik... Finom ételek, amiket szeret? Sok ölben tartás, simogatás? Ha van rá lehetőség, szaladgálás a szabadban?


Remélem, sikerül valahogy jobb kedvre hangolnod a nyuladat.:)

2015. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! Igen, sajnos szegenyket a kutyus miatt kicsit elhanyagoltuk es ez elegge bant! :( Mindenkepp kiprobalom ezeket es megteszek mindent, hogy ujra a regi legyen! ;) Megegyszer koszi a valaszokat! Ment a zold! :)
2015. márc. 9. 21:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Foglalkozz vele.
2015. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha vennél mellé egy másik nyuszit akkor jólérezné magát a bőrében.
2015. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy fél a kutyától.
2015. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tobb allatot nem enged meg az anyukam. De en is szeretnek melle egy tarsat.


Nem hiszem, hogy felne, mar egeszen osszeszoktak, de lehet, hogy ez is benne van a dologban.

2015. márc. 11. 17:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Minek akarsz másikat, ha ezzel az eggyel se foglalkozol eleget? Nem kell másik nyuszi, valószínűleg el se fogadná, mert a kutyával összekötötte, hogy az új állat azt jelenti, hogy vele nem foglalkoznak.
2015. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fogalkozunk vele, csak nem annyit mint regebben. Egy kiskutya jovetele sok gonddal ja, es tobb figyelmet kellett ra szanni.
2015. márc. 13. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!