Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnam boldoggatenni a...

LOTR kérdése:

Hogy tudnam boldoggatenni a nyulamat?

Figyelt kérdés
Tudom, igy eleg hulyen hangzik a kerdes, de amiota kutyank lett es kapott egy oltast (nem tudom ezeknek mennyi kozuk van hozza) eleg "depresszios" lett. Olyan szomoru es ha kivesszuk bemegy egy sarokba es vegig ott marad.... Szoval kicsit olyan mintha "depis" lenne. 3 eves, es szeretnem ha boldogan erezne magat nalunk es nem lenne ilyen kis "mufurc". Koszonom a valaszokat es mindenkinek legyen szep napja! :)

2015. márc. 9. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Van itthon kutya, nyúl, teknős, egerek, madárpók, és kígyók. Érdekes, nekem nem okoz gondot, hogy annxit foglalkozzak velük, amennyit igényelnek, pedig dolgozok, háztartást vezetek, gyereket nevelek.

Szóval elég rossz kifogást találtál.

2015. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem kifogaskent mondtam. Nem okoz gondot, arra lettem volna kivancsi hogy simogatas es hogy kint szokott lenni a ketrecebol es tud ugralni es rohangalni ezen kivul mit tegyekhigy kicsit jobb kedve legyen.
2015. márc. 14. 10:51
 13/14 anonim ***** válasza:
Aktívan foglalkozz vele. Játszatok, tanítsd, stb
2015. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
66%
De bunkó itt néhány ember te jóisten... csak azért mert ők annyira nagyon jó gazdák mint amilyennek mondják magukat már le lehet tolni a másikat mert egy új kisállattal kicsit többet kellett foglalkozni oltás után wow szörnyű ember lehetsz emiatt pedig mi nyitottunk egy állatkertet és mégis mindenkivel ugyanúgy törődünk.... bla bla bla
2015. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!