Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az nagyon nagy baj ha a...

Az nagyon nagy baj ha a malimnak nincs párja?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem lehet másikat venni neki mert a szüleim nem nagy on tolerálnák ha lenne mégegy malim mert `ez is elég neked`mit csináljak hogy jobb legyen neki hogy ne érezze magát egyedúl mindent megkap van buvohelye fogkaparoja vize kajaja es meg hntaja is volt csak azt leszedte=>
2015. márc. 11. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
nem baj, legalább nem fog elszaporodni
2015. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

elso valaszolo ha nem ertesz hozza akkor ne irj hulyesegeket!!!

Kerdezo milyen nemu a malacka? Mindenkeppen kell hozza egy azonos nemu par, hiszen tarsas allatok!! Semmikepp se ellenkezo nemut vegyel mert akkor szaporodni fognak es abba a nosteny bele is halhat. Amikor megvettem az enyemet egyedul volt meg par napig, nagyon szomoru volt alig evett. Aztan vettem neki egy tarsat, es azota olyan boldogok!!! Ne foszd meg ettol az oromtol!! Egyebkent semmivel se kerul tobbe 2 malac, max pocit tobbet esznek mintha egyedul lenne. Mondd meg a szuleidnek, hogy a maganyba bele is betegedhet, elpusztulhat a malacka! Ha van szivuk biztosan megertik!! Ha nem akkor pedig vegyel egyet titokban, en is igy vettem anno, aztan lattak, hogy torodom veluk es elfogadtak!!

2015. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerezz be még egyet és vidd haza. Nem kell a szülőkre hallgatni ha ennyire nem értenek az állathoz. A malacnak sehogy nem jó egyedül. Kell mellé egy ugyanolyan nemű társ és kész. Ez alap. Ha ezt nem tudod megadni a malacodnak akkor tarts hörcsögöt, az elvan egyedül. A malacot meg ajándékozd el valakinek aki tarthat kettőt is.
2015. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!