Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány tartás?

Patkány tartás?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy a patkány mennyire ragaszkodó okos állat,milyen tapasztalatotok volt velük?
2015. márc. 11. 20:29
 1/6 anonim válasza:
9%
Húgomnak volt, nem okos de nem is ragaszkodó. Ha nem argesszív akkor kézbe is lehet venni...
2015. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Szerintem nagyon okosak, csak foglalkozni kell velük. Mindennap kiengedtem a terráriumából, és sétálgatott a szobámban. Volt, hogy délután együtt szunyókáltunk el :)

Nagyon aranyos állatok, engem egyszer sem harapott meg. Biztosan fogok még tartani :) csak ajánlani tudom

2015. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak néhány oldalon ezt írták róluk hogy milyen okos meg ilyenek de ezek szerint mégsem...
2015. márc. 11. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Gyere ide és fogjál belőlük amennyit akarsz .
2015. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak is. Ezek szerint foglalkozás kérdése.
2015. márc. 11. 20:43
 6/6 anonim válasza:
A Patkányok nagyon intelligens állatok hidd el de nézhetsz a youtubeon is videókat nagyon sok mindent meg lehet tanítani nékik és nagyon ragaszkodóak. Nézz utána tenyésztőnél is és meglátod milyen sok mindent tud csak foglalkozni kell vele és akár több trükköt is megtanul mint a kutya.
2016. júl. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!