Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tudnia egy kezdő...

Mit kell tudnia egy kezdő patkánytartónak?

Figyelt kérdés
Szeretnék 2 patkányt a szüleim már beleegyeztek és most tanácsokat kérnék már sok patkányos oldalt átolvastam de tapasztalatokra lennék kíváncsi.(NEM VAGYOK KÍVÁNCSI ARRA HOGY KINEK MILYEN PATKÁNY LAKIK A KERTJÉBEN!!!) ☺🐁🐀🌞😄

2015. febr. 2. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj be a Patkányvarázs csoportba a facebookon. :)
2015. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen tanácsot akarsz?

A vezetékeket rejtsd el.

Ha lehet adj nekik kaját, ne csak magokat, hanem emberkaját is, pl csirkehús rizzsel, zöldséggel, vagy amit eszel az is jó, meg az édespaprikát is szeretik.

Két nőstényt vegyél.


Nálam a fehér nőstény élt tovább, pedig az volt a dagibb és lustább. A fehéret ha rátettem az ágyra az ottmaradt, a szürke meg lemászott egyből és meglógott, aztán kereshettem hogy melyik szerkénybe bújt.


Én nem használtam almot, mert a forgács büdös, a macskaalom nem jó nekik ha beszívják az orrukba, hát én csak sima fehér papírlapot tettem alájuk. Szerintem az a legjobb. Könnyen tudtam takarítani.

2015. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. febr. 5. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!