Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire jár sok gonddal...

Mennyire jár sok gonddal tengerimalacokat szaporítani?

Figyelt kérdés
Évente egyszer, max. kétszer ellik egy tengerimalac. Nem eszik meg a nagyok a kicsiket? Külön kell ilyenkor tenni az apát? Másként kell táplálni ilyenkor az anyát?
2010. febr. 16. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam hogy amikor megszülettek akkor szopiztak az anyuknál..az apát külön tettem mert elkezdenek veszekedni! Az anya az akkor eszi meg a kicsiket,amikor betegek vagy valami gondolom..de az enyémeket nem ette meg.

Én akkor fűvet adtam nekik!

Bár kell széna,vagy táp(magok) és egy kis fű sem árt vagy széna. jah és legfontosabb a gyümölcs,zöldség..:)

2010. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyi kicsi lett?
2010. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

VÁRJ ! ez nagy butaság !


Hány éves a mama malacod?

Hány éve van malacod ?



Válaszolj nekem ezekre a kérdésekre és majd utánna beszélhetünk erről bővebben ! de amég nemválaszoltál eszedbenejusson szaporítani!


Sőtt szerintem jobbha nemis szaporítod mert nagyon nagy esély van rá hogy a mama malac is meghal egy szülésben .

2010. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jajj, ne már!

nincs még malacom, most fontolgatom, hogy veszek egy párt. nagyon szeretem a kisállatokat. de azt semmiképpen nem szeretném, hogy bármi baja legyen.

egyenlőre ez még csak gondolati szinten van, nem vagyok felelőtlen állattartó, ezért előtte kérdezek.

am köszönöm szépen a válaszokat!

2010. febr. 16. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:

AAkor jó: ) am előző vagyok.

és vegyél de ne fiu-lány párost:S és ha evszel készülj fel állatkereskedésekben általában vemhesek a malacok : )


ha vemhes lenne akkor persze sok zöldség gyümölcs és sok sok vitamin : )

2010. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, fontos a koruk, mert ha egy malac 1 éves kora előtt még nem szült, akkor nagyon nagy a valószínűsége, hogy belehal a szülésbe, mert a medencéje túlságosan összeszűkül vagy hogy is van ez.


én is külön tettem az apát, de még mielőtt a mama szült volna. egyik alomban 4 kicsi született, a másik mamánál is 4, de ebből az egyik halva.


táplálás meg ugyanaz, és mivel a kicsik nagyon fejletten születnek, már az első napokban rágcsálnak a szénából, úgyhogy az fontos, hogy legyen előttük.

2010. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

www.malacok.hu

Itt sokmindent megtudsz mindenről!:)

2010. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan hiszik magukat tenyésztőnek? Mi van külön diplomátok van róla, vagy miért érzitek magatokat különbnek egy olyan embernél aki utánaolvas a dolgoknak. Azt hiszitek hogy ti sz..tok a spanyol viaszkot? A hajam égnek áll tőletek? Most miért ne próbálhatná szaporítani őket? Mert hogy nem tapasztalt? Ilyen alapon sosem lesz tapasztalt. Bár lehet nektek ez is a cél, hogy csak ti tudjatok malacot eladni, más ne. Szégyellhetitek magatokat!
2016. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!