Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol vehetnék ilyen ketrecet...

Hol vehetnék ilyen ketrecet viszonylag jó áron a nyuszimnak? (Kép lent! )

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnénk valami ehhez hasonló ketrecet:


[link]


beszerezni a nyuszinknak,de mindenhol 40.000-45.000 Ft-nál kezdődnek!


Nem tudnátok ajánlani valami nagykert, vagy ilyesmit,ahol olcsóbban hozzájuthatnánk??


Válaszaitokat előre is köszönöm!:)


2010. febr. 16. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésekben valóban drágább a felszerelés, mert ott próbálnak minél megbízhatóbb árukat biztosítani, ezért javaslom neked, hogy nagyobb üzletekben próbálkozz, azok honlapján biztos találsz megfelelő információt.

Viszont eléggé sokallom a 40-45 000 forintot, nálunk azért nem ennyire vészesek az árak, de ha leírnád, hogy hol (vagy hogy melyik megyében) laksz, akkor esetleg könnyebben menne a keresés.

Puszika :)

^^,

2010. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:))


Pest megyében lakom.Igazából interneten néztem az árakat,meg az úspesti Fressnpafban,de ott még régebben.

2010. febr. 16. 19:24
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsánat fressnapf
2010. febr. 16. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy nyuszinak nem épp praktikus.viszont adoke gy ötletet,vettünk faanyagot,meg ck lapot és olyan tuti nyusziházat csináltunk,hogy csak na.jo munka volt vele,de akkora amakkorát te akarsz és joval olcsobb.a mi nyuszinknak ilyen lakhelye van.
2010. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. febr. 16. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül a neten, szerintem érdemes használtat venni sokkal olcsóbb.
2010. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!