Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb háziállatkának?...

Melyik a jobb háziállatkának? Hörcsög vagy mókus? (többi lent)

Figyelt kérdés

Születésnapomra kisállatot kértem.

Mókust vagy hörcsögöt szeretnék, PERSZE KISÁLLATKERESKEDÉSBŐL!


Tudomásul vettem, hogy hatalmas felelősség, volt már kisállatom!


Melyiknek szerencsésebb a tartása és milyen szempontokból? Melyiket érdemesebb tartani?



2015. márc. 24. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A mókusokról nem tudok semmit,de a hörcsögökről igen...

Pl. A hörcsögök rövid életűek,éjszakai állatok,de nincs sok gond velük elég őket 3-4 hetente takarítani könnyen szállíthatók (ketrecben) állatorvoshoz nem fontos vinni őket... ha van még kérdésed írj!

2015. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"PERSZE KISÁLLATKERESKEDÉSBŐL!"

Pedig pont, hogy nem onnan kellene hozni, mert némelyikben olyan génhibás beteg állatok vannak, hogy nem győzöl ámuldozni, amikor majd fél évesen hirtelen feldobja a talpát. Ha hosszú életű egészséges állatot szeretnél, akkor TENYÉSZTŐTŐL vegyél egyet, ott nincsen vérfertőzés.


Hörcsögnél arra figyelj, hogy magányosak, tehát EGY darabot tarts, ugyanis a testvérek is megölik egymást, a nemüktől függetlenül. Nem kell parázni, nem fog unatkozni egyedül, ha megfelelő nagyságú helyet és sok-sok játékot biztosítasz neki.

8 éve vannak dzsungáriai törpehörcsögeim.

2015. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az én hörim 1 év után feldobta a pacskert meg nagyon harabdálós volt :( persze nem biztos hogy te is igy jársz

Egy mókust viszont megsimizni nehéz mert összevissza mennek ugrabugrálnak láttam egy kereskedésbe meg annak nagy ketrec kell.

2015. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 2 ev 8 hónap után lett annyi :( De ő nagyon aranyos volt imádtam.
2015. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!