Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora az ideális nyagyságú...

Mekkora az ideális nyagyságú nyulház és ketrec?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) szeretnek venni egy nyuszit de se ketrecem se háikóm nincs.viszont apukám elég ügyes és ő megtudná csinálni mind a kettőt. Es hálás lennék ha írnátok megfelelő méreteket egy torpenyuszi számára. :) ketrecnel 1m x 50cm olvastam ez elég nagy? A házikónál 40 x 24 centit olvastam de én ezt nagynagy tartom. Illetve barmilyen nyuszitartassal kapcsolatos jotanacsokat szivesen fogadok :)
2015. márc. 24. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Egy ilyen ketrec pl tök jó lehet, de ha spórolási célzattal szerenétek, akkor olcsóbb egy használt ketrecet venni.

Házikó egyébként nem fontos.

2015. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

100x50-eset mondanék minimumnak. Saját nyuszkómnak olyan van és elég nagy, habár csak éjjelre van bele zárva.

Amúgy ha fából készül a ketrec abba még kell valami vízhatlan borítás is, mert a fába ivódott pisi igen büdös lesz és kimosni sem lehet belőle.

A jótanácsom az lenne hogy sose tarts nyuszit a szobádban:D Kb lehetetlen tőle aludni. Legyen neki külön szobája, vagy legyen kint, vagy nem tudom hol. És tartsd tőle távol a könyveidet, vezetékeket, mert 1 pillanat alatt tönkreteszi mindet. Elég sok baj van a nyuszikkal, főleg ha az ember nem szeret takarítani... a nyuszi után minden nap kell.

Ja és a házikó... hát nem láttam még nyuszit akit érdekelne a házikó. Nem nagyon mennek bele, szóval szerintem felesleges.

2015. márc. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!