Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem merem kiengedni a hörcsögö...

Manyuka kérdése:

Nem merem kiengedni a hörcsögöm. Tobbilent?

Figyelt kérdés
Van egy 1eves aranyhorim akit nem vettem meg ki csak gombe..mivel bolbol van nem tenyésztőtől nehezebb dolgom van..kiakarom engedni a szobámba de nem merem mert felek hogyha elmegy nemtudom megfogni vagy beragad valahova..szerintetek mit tegyek?..es ha elmenne hogy fogjam meg?
2015. ápr. 1. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisállatot nem engedünk ki összevissza. Ha ki akarod engedni akkor keríts el neki egy részt a szobában ahol nincs semmi, nem rághat szét semmit és ahol bármikor meg tudod fogni. Vehetsz kifutót is akár ha másképp nem tudod megoldani. [link]
2015. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :) És házilag ezt hogyan tudnám megoldani?
2015. ápr. 1. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ilyen elkeríthető rácsos akármit, amit az első linkelt. Házilag szerintem drágábban jössz ki belőle, és nem is biztos, hogy biztonságos lenne (pl. kiálló szögek, stb).
2015. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem ksozonom..arra akartam menni hogy hasznos a válaszod Bocsi csak telefonról vagyok es nemtudom zoomolni igy felrenyomtam..bocsi..
2015. ápr. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!