Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen neve legyen a hörcsögöm...

Enciklopedia kérdése:

Milyen neve legyen a hörcsögömnek? Nemsokára lesz egy nőstény hörcsögöm. Találtam pár nevet amiből egyet kéne kiválasztani de nem tudok, ezért kérném a segítségeteket. Kókusz Mazsola Bogyó Cuki Picúr Manó Buborék/Bubi Gombóc

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 18:54
 1/8 A kérdező kommentje:

A nevek:

Kókusz

Mazsola

Bogyó

Cuki

Picúr

Manó

Buborék/Bubi

Gombóc

Csak hogy egyértelmű legyen :)

2015. ápr. 1. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Manó

Egyébkén én is elterveztem a nevét a hörimnek még mielőtt megkaptam. Mikor már itt volt akkor kapta meg a nevét a viselkedés, kinézete alapján válassz. Pl:ha szeret enni akkor hami. De ha mindenképpen ezek közül akarsz választani akkor legyen Manó :)

2015. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az összes degumat Manónak hívom. :) A Bubi is aranyos.
2015. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor majd a kisállatkereskedésben vagy 1-2 nap után eldöntöm a nevét! Manó :)
2015. ápr. 2. 11:02
 5/8 anonim válasza:
nem akarok konfliktust csinálni de általában a hörit nem a kinézete alapján választjuk (én legalábbis így szoktam) de amúgy a Manó egész aranyos :)
2015. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a kókusz ari
2015. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cuki, Mazsola.


Az én hörcsög neveim, hörcsögeim:

Maszatka, Picuri, Shelly, Tüncike, Cinike, Pucki, KisPocok, NagyPocok, Mazsola, Maci, Debrike, Cuki, Selymeske, Fincike, Falatka, (Falatka kicsinyei: Rágcsika, Mocorka, Nyafika, Tötyike, Pöttömke, Prüntyike, Pufika, Potyka), Mütyürke, Nutika, Molly, Sziporka, Szutyok

2015. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az összes hörcsögömet Pocoknak hívtam,mint a mesében Nils Holgerson hörcsögét.
2022. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!