Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Gáz egy törpenyulat az utcán...

Gáz egy törpenyulat az utcán nyúlhámmal sétáltatni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 18:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
nem. nagyon aranyos lenne ^^
2010. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mondjuk én mosolyognék ha látnám :)
2010. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ha pasi vagy..-->ez sztem tök jó csajozási módszer..nekem bejönne:))


amúgy nem gáz;)

2010. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem,csak úgye nagyon ritkán látnak ilyet az emberek..de én nem tartom gáznak:)

inkább oda mennék és megsimogatnám :):$

2010. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha látnálak, akkor ez történne: Szia! Megsimogathatom? Hogy hívják?


Olyan édes lenne! Pedig hidd el, én nem az avgyok, aki kis pincsi kutyát tart, és ruhácskákba öltözteti, meg mindene rózsaszín;)

2010. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak figyelj rá hogy meg legyenek a nyuszi oltásai! Énis sétáltattam régebben, minden évben kapott oltást. Mostmár öreg nyuszi, nem viszem sétálni. Meg egyszer megtámadta egy kutyus, szegény halálra rémült a kutya gazdája meg csak azt mondta játszani akar vele... Meg se fogta a kutyát... Na mind1 szerencsére nem lett baja :) Vigyázz rá :)
2010. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! 12/L lány vagyok
2010. febr. 19. 19:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is sétáltattam régebben a nyuszimat(amíg élt szegény)Sokan odajöttek hozzám megsimogatni a nyuszit.
2010. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A miénk szívinfarktust kapna az utcán a sok zaj és a szagok miatt és hát bármibe beleharaphat nehogy vegyszeres legyen az a növény, vagy netalán megrágná a szemetet, és hát ott vannak az élősködők is. Én nem merném bevállalni! Nyúlhámmal érdemes talán egy kis rétre vinni ahová kutyák nem nagyon járnak, meg csendes a környék. Remélem oltva van rendszeresen, meg nem árt neki valami élősködő írtót adni (cseppeket, vagy távol tartó bogyót).A helyedben nem tenném ki ekkora veszélynek, mivel a nyúl zsákmányállat úgy megijedhet hogy esetleg még a hámból is kibújik vagy úgy kezdd el szaladni hogy nem lehet követni.
2010. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem tökjó,énis viszem,majd nyáron a nyuszimat,a tengerimalacaimmal együtt. :)
2010. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!