Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek barna vörös szemű...

Bence Farkas kérdése:

Szerintetek barna vörös szemű hím tengerimalac mellé milyen (színű) hím illik?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 20:24
 1/3 anonim válasza:
hím hím mellé nem nagyon illik semmilyen, en úgy hallottam , hogy megölik egymást.
2015. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fehér-vörös? :)


Dehogy ölik meg egymást

2015. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egyértelmű dominancia rangsor van (kölyköt veszel a felnőtt mellé) akkor nem ölik meg egymást. Az agresszív viselkedés elsősorban akkor jön elő, ha nőstény kerül a környékre, illetve előfordulhat az is hogy egyszerűen személyiségileg nem illenek egymáshoz. Érdemes a második malac beszerzését úgy alakítani, hogy még a hazavitel előtt találkozzon a két malac és kiderüljön, ha nagyon utálják egymást. Egyébként két hím is élhet békességben, ha jó a párosítás. És a párosítás alatt egyáltalán nem a kinézetet értem.

A kérdésre konkrét válasz: Szerintem olyan malac illik mellé, amilyent te szeretnél. Ez nem olyasmi, mint amikor egy nyaklánc mellé veszel egy karkötőt. Hülyeség az alapján választani, hogy a két malac "trendi" legyen együtt. Azt a malit válaszd, amelyikbe te beleszeretsz és amelyiket a mostani is pozitívan fogadja.

2015. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!