Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megtartsam a régi ketrecet?

Megtartsam a régi ketrecet?

Figyelt kérdés
Van egy 120-as ferplast ketrecem, és le szeretném cserélni, egy kisebb 100asra, mert már nehezen férek el a nagytól a szobában. Érdekelne a véleményetek, mert nem tudok dönteni, hogy szerintetek eladjam, vagy inkább tartsam meg? Nem sok esélyt látok, hogy a közeljövőben lesz még tengerimalacom, vagy nyulam. Szóval nem venném hasznát, és nincs is elég helyem tárolni, de sajnálom eladni, szép, masszív ketrec.

2015. ápr. 13. 18:08
 1/4 anonim válasza:
34%
Szerintem tárold magad benne ok?
2015. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem tarsd meg,fóliázd be.Eladni nem igen tudod jó áron...és később ha,még is tartanál kis társat akkor ez a legjobb.Én így csinápnám :)
2015. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz olyan állatod amit ebben tartani lehet akkor felesleges megtartani, mivel csak a helyet foglalja bárhova rakod. Ha jó állapotban van akkor egész jó áron eladható szerintem.
2015. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem tudod tárolni és valóban kicsi az esélye, hogy fogod még használni, és valóban jó állapotban van, akkor szabj neki egy olyan árat, ami az átlagárnál egy egész picivel magasabb - ha elviszik, tudod, hogy jó üzletet csináltál, és kevésbé fogod sajnálni. Ha pár hét alatt nem kel el, akkor még mindig dönthetsz úgy, hogy engedsz az árból, ha időközben megerősödik benned a szándék, hogy eladd - vagy kereshetsz neki helyet, ha mégis úgy döntesz, hogy megtartod.

Én eladnám.

2015. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!