Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS. Milyen ketrecet vegyek a...

SOS. Milyen ketrecet vegyek a patkányoknak? Többi lent

Figyelt kérdés
Ferplast Furet Xl tetszik a legjobban, de arra jelenleg nincs pénzem.:/ Zeno Savic 2-re gondoltam + emelettel. (80x50x70) Valakinek még van ötlete? A keretem 25.000ft. 3 patkány elfér kényelmesen savic-ban? Vagy csak 2?

2015. ápr. 19. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Eleve patkányokat tartani undorító dolog nemhogy még azon izgulni ,hogy milyen ketrecet vegyél neki... Megél az mindenhol,borzasztó egy állat.
2015. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elférnének benne, de ha mindenképp nagyobbak akarsz akkor azt ajánlom, nézz körül apróhirdetéses oldalakon, ott-ha szerncséd van-tudsz találni nagyobbat olcsóbban.
2015. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Zeno Savic 2 tökéletes 3nál több patkánynak is szerintem, nem hiszem hogy kell bele plusz emelet, inkább mászó dolgok, egy kosár féle cucc felakasztva, meg vastag faágak amin mászkálnak, esetleg csövek meg mittudomén még mik. Ezeket szeretik a patik.
2015. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] Eszerint elfér 3 vagy 4 patkány is benne, egyébként nekem is ilyen van két kislányra, és nincs plusz szintem, csak egy létra a ketrec tetejéről lelógatva. Még az Inter-Zoo Squirrel ketreceit javasolták nekem, több méretben is kapható, olcsóbb a Zenonál, viszont rácsos az alja is.
2015. máj. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!