Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj ha egyedül van a tengerima...

Baj ha egyedül van a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
A szüleim csak egy tengerimalacot engedtek meg,így most egyedül van. Próbálok vele sokat törődni.
2010. febr. 21. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem nem baj! Bár az enyémek 2-3 voltak! De ha van rá elég időd teszel be neki jatákokat napközben még egyedül van akkor nem lesz baj!
2010. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha egyedül van,de csak akkor hogyha sokat törődsz vele. Nekem is van tengerimalacom és én vettem hozzá egy másik neműt,mert nem akartam hogy egyedül legyen éjszakánként.
2010. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy nem jó neki, ha egyedül van, mert depressziós lehet, meg nem elég neki gazdi törődése. Nekem két tengerimalacom van (két lány) nagyon jól megvannak. De van olyan tengerimalac aki egyedül van és semmi baja nincsen. Figyeld meg, hogy hogy viselkedik és, ha nincs semmi baja akkor jó,ha viszont rossz neki próbálj meg kikönyörögni még egyet.
2010. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))) Sajnos a szüleim lehúzták már a határvonalat,nem kaphatok még egyet :(
2010. febr. 21. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se engedtek meg többet csak egyet és barátom vett nekem egyet valentin napra :) aztán még barátnőm is átpasszolta az ő 3 malackáit így már 5 van és teccik nekik mert mind különböző fajta!:) ( de hát nekem 5 malin kívül még nagyon sok állatkám van, szóval érthető volt :S )
2010. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sem baj, hogy egyedül van, mert így még kezesebb, persze ha sokat foglalkozol vele. nekem mindig egy malacom van/volt. Most is egy van és nagyon édes, jól lehet nyúzni, meg simizni. Meg két malac sokkal drágább, legalább is az enyém heti 1 ubi, 3 paprika sárgarépa alma 8télen ezek drágák) plusz nagyon elkapattam így csak az 1200ft-os kaja jó neki amit 2 hét alatt felzabál, és akkor még a széna forgács. Havi 10 kb a tartása, de nem bánom egyáltalán, de ha 2 lenne az azért 2x ennyi lenne, amire nem hiszem, hogy lenne pénzem. Lehet másnak nem ennyire nagy fogyasztó a malaca, de az enyém egy kényes úriherceg :)
2010. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem baj jól elvan magában meg persze velünk és nem jó ha egy fiú mellet fiú van mert ha az egyik meghal és ha nem pótoljuk akkor a másik is követi
2010. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!