Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi időre szoktátok kienged...

Mennyi időre szoktátok kiengedni a törpenyúlatokat a ketrecből? Van aki nem engedi ki?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En ki szoktam :)
2015. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
elozo vagyok :) ;) ez valtozo de nagyon de ugy fel ora es 1 ora kozott van ;) remelem tudtam segiteni ;)
2015. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nálunk 1-másfél órát van kiengedve a nyuszi :)
2015. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kinyitom a ketrecet, az időtartamot már ő dönti el. Ha megunta a rohangálást, akkor lefekszik a ketrecbe. Van, hogy órákig kint van, de van, hogy csak megy egy kört a szobában.
2015. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szegeny nyuszikaitokat nem sokra engeditek ki :( nem hiszem el hogy csak 1-2 orat vagytok otthon!
2015. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4-re ez nem vonatkozik.
2015. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
fel ora meg valami borzalom :( miert nem engeded hogy tobbet legyen kinn? egy nyuszival sokat kell foglalkozni, minek nektek akkor, ha nem is ertek ra? (vagy nem akartok)
2015. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

sajnos csak a fürőszoba olyan hely, ahol ki lehet engedni, mert nincs mit megrágni, meg nincs hova bebújni. ha nem vagyunk ott bent vele, nem szaladgál, csak fekszik, a hideg járólapon meg ez nem a legjobb.

nem, többet vagyunk otthon, mint 2 óra, de van munka, suli, háztartás. én későn érek haza, meg a vizsgáimra készülök, anya szokott vele foglalkozni többet, de ő is 4 körül ér haza munkából, és itthon is dolgozik, szóval enél tovább nem tud ő sem nyuszizni..

ezt leszámítva mindig dögönyözzük, simogatjuk, ha a ketrecénél vagyunk (a konyhában van, szóval sok simit kap) de napi 2 óránál többet nem tudunk vele intenzíven foglalkozni, mert egyszerűen sok dolgunk van, ettől még a nyuszink nem szenved hiányt semmiben, és minden nap mozoghat.

2015. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2 orat szabadon, 22-ot meg bezarva? :(

mellesleg ha van neki sok jateka kint meg faagai, fogkoptatoi, akkor nem ragja a butorokat. egy nyuszinak sok mozgas kell, ami nem egyenlo a sok simogatassal. javaslom egy karam/kifuto beszerzeset, de ha ugyesek vagytok, hazilag is el lehet kesziteni.

az en nyuszim szabadon futkoshat az egesz lakasban. nem tudom nektek mekkora a furdoszobatok, de egy normal lakasban eleg kicsi. abban aligha tud valamit mozogni szegeny. szoval en megengednem neki hogy szabadon futkosson. kabeleket el kell rejteni, ilyen tartoba tenni, tapetara, ha ragja, tapetavedo. a butorok ragcsalasa ellen mar leirtam.

az en nyuszim nem ragogatja a butorokat. mert sok jateka van.

2015. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

50 négyzetméteres lakásban nem megoldható a kifutó, egy 100x70es ketrece van, enél nagyobb egyik helyiségben sem férne el. foglalkozunk vele, amennyit az időnk engedi, de otthon ébren nagyjából 8 órát töltünk, ami így is tanulással, és munkával telik el.

nem megoldható, hogy szabadon másszon a lakásban, mivel elég kicsi, mindenhol van valami cucc, így is szűkösen vagyunk. amúgyis a fürdőszobában van a legnagyobb szabad felület, ahol nincs valami bútor, szőnyeg, ilyesmi. sok növényünk is van, mérgezőek is. rengeteg kicsi bútorunk van, ami alá, közé, mögé lehet mászni, és nem tudjuk elzárni, szerinted nem megpróbáltuk volna már, ha megoldható lenne?

nem rág meg semmit amúgy, a fogkoptatókat sem, amiket veszek neki. és hiába engedjük ki, pár körnél többet nem szaladgál, inkább felugrik az ölünkbe, és addig kell simogatni, amíg csak bírjuk, ha nem az ölünkben van, akkor a földre fekszik. szaladgálhat, de nem akar, ugrál egy kicsit, aztán inkább a simogatást várja.

ne ítélj el, nem mindenki élhet úgy, ahogy te. kicsi a lakásunk, és kevés szabadidőnk van, de a nyuszit attól még nagyon szeretjük.

2015. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!