Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most hogy nem árulnak fapellet...

Most hogy nem árulnak fapelletet sehol, mit tegyek a nyuszim wc-jébe?

Figyelt kérdés
Obiban vettem eddig, de ugye fűtés szezon vége már rég és többé nem kapható fapellet sehol, mindenhol megnéztük. Jelenleg faforgácsot tettem a wc-be, de az ráragad a szőrére és ezáltal tele van vele a szőnyeg. Macska alom van még itthon, de azt rágni kezdi és félek hogy rossz neki. Help! Mit tegyek a wc-be? Ti mit használtok vagy honnan szereztek pelletet ilyenkor?
2015. ápr. 23. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tankoltál fel, akkor marad az állatbolti pellet, ami drágább.

Sajnos nekem is ez marad idén, mert autó nélkül ne tudtam bevásárolni előre.

2015. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kisallatkereskedeseket is meg kell nezni!

plusz egy csomo helyrol lehet rendelni a netrol!

macskaalmot ne adj neki! veszelyes!

2015. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a tescoban veszem, de van az összes kisállatboltban is.
2015. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tescoban nem láttam még soha. Melyik részen van?

Kisállatosnál meg 10x-es áron van. Kicsit túlzás.

2015. ápr. 26. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt nálunk van az állat soron, illetve az előtérben található sok kis üzlet között is van állatbolt, ott pont ugyanannyiba kerül, mint bent. Pár száz forint. Én először nem tudtam, hogy ez jó, csak annyit, hogy a forgács az biztos nem. Néztük még mik vannak, volt sok macskaalom és fapellet. Mivel ez olcsóbb volt, mint a macskaalom, ezt vettük. Csak utólag tudtam meg, hogy ez még jobb is a nyúlnak. És ez kisállatosnál volt.
2015. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mielőtt megvetted volna a nyuszit, gondolni kellett volna erre is...
2015. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyébként nem olyan drága az, és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok valami tehetős...
2015. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fressben a 8 kilós 2000.
2015. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neten lehet rendelni nagyobb kiszerelésben is, úgy olcsóbb, vagy szerezz be csutkaalmot, az olcsóbb a pelletnél, de állítólag az is elég jó nedvszívó. Esetleg kérdezz körbe, hátha maradt pellet ismerősöknél, vagy tegyél ki keresős hirdetést.
2015. máj. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, én már válaszoltam: a tescoban veszem, szerintem nem annyira drága, de tegnap voltam az obiban és kíváncsiságból megkérdeztem, van-e fapellett. 3-ból 2 azt sem tudta mi az, a harmadik válaszolt. Nem volt. Kérdeztem szokott-e lenni egyáltalán valamikor, azt mondták, sosem. A kérdező az obiban veszi. Többiek, ti hol? Nektek is van az obiban, csak nálunk nincs? Kíváncsi vagyok kérdező, hogy ott mennyibe kerül(t). Elárulod?:)
2015. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!