Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg fogja szokni a pórázt a...

Pamus kérdése:

Meg fogja szokni a pórázt a nyuszim?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért, mit csinál?
2015. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XD biztos nem
2015. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A póráz feltevése nem okozott gondot. Viszont az első perctől kezdve ugrált,rángatta magát épp csak nem bukfencezett. Először volt rajta, gondolom majd hozzászokik.

Szeretném kivinni őt majd a szabadba, hogy jól kifutkározza magát. Vagy nem jó ötlet, mit gondoltok?

2015. márc. 28. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
A miénknek csak a felvevés okozott gondot, utána már futkározott önfeledten. :)
2015. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Hülyeség ezzel kínozni. Miért nem csinálsz neki egy elkerített kifutót, ahol póráz nélkül is szaladgálhat? Elmebeteg emberek pénzért már minden állatra pórázt árusítanak... A bolondok meg megveszik.
2015. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az első 3-nak köszi, az utolsónak pedig:


Kérdésem a pórázzal kapcsolatos volt, elvárom minden NORMÁLIS embertől, hogy megfelelő hangnemben válaszoljon. Tőled nem várok el ilyesmit!!!

2015. márc. 29. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A hangnemmel ott a probléma, hogy virtuálisan nem lehet hallani, így eldönteni sem, hogy megfelelő, vagy nem. Egyébként a válaszomat tisztelettudóan írtam, mert állatkínzásnak tartom. A kis tündibündi nyuszkókád érdekeit tartottam szem előtt, azért beszélnélek le arról, hogy megvedd neki azt a szemetet.
2015. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nekem is van nyuszim és én is sétáltatom. Egyáltalán nem hülyeség! A póráz rángatásról meg előbb-utóbb leszokik. Mondjuk az én nyuszim egy picit a séták elején le akarja magáról szedni a hámot, de eljön, hogy reménytelen és fél perc múlva abbahagyja. Egyébként a neten nagyon jó nyuszi pórázra szoktatásos cikkek vannak, de ez bizony sok idő éld kis korábban el kell kezdeni. Az én nyuszim se először ezzel kezdte, de most mér én is így sétáltatom.De akármilyen jól betanítod a nyúlból nem lesz kutya!

Linket majd küldök!

2015. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!