Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok olyan egérfogási...

Tudnátok olyan egérfogási praktikát mondani amiben az egeret élve oda tudom adni egy kígyónak?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy Tatabányán nem lehet kapni egeret és már egy hónapja nem evett a kígyóm.Próbáltam befőttes üveggel és dióval de nem vált be.Jelenleg 5 ilyen csapdám van kint de csak a csalit viszik el róla éjszakánként.Sokszor kint ülök mozdulatlanul és lesem amint elviszik és ez már egy kicsit idegesít.

2015. ápr. 25. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
És ez a ragasutós lapka,hogy a közepébe beteszed a csalit és ahogy rámegy rajta ragad.Bár nem tudom hogy mennyire nehéz leszedni róla az egeret.
2015. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*ragadós*
2015. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, de ha ráragad az egér akkor a bundája ragasztós lesz, és a kígyó meg vele együtt megeszi.
2015. ápr. 25. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van olyan ketrec (bár lehet, hogy azzal csak patkányt lehet fogni), hogy a két végén csapóajtó van a közepén pedig pedál, ha lenyomódik a pedál, lecsapódnak az ajtók. Gazdaboltban lehet kapni szerintem.
2015. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de sajnos kiférnek rajta.
2015. ápr. 26. 19:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor venni kell apró szemű hálót és beborítani vele. Gyorskötözővel is jó, abba úgyis olyan anyagot raknak ami keserű és így nem rágják el.
2015. ápr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sebok ***** válasza:
egérfogó? nem biztos hogy megöli. de nem próbáltál pl otthon tartani fekér egeret? 150 ft darabja kb és 4 hetente fial neked.állandó kajaforrás sőt lehet tudnál belőle másnak is adnia környezetedben. és fillérekből eltartható csak ne szökjön meg. terrárium vagy 1 cm rácssűrűségű ketrec
2015. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kint élő egeret nem adnék kígyónak, ki tudja milyen mérgeket evett össze. Inkább vegyél boltban egeret a kígyónak, vagy tenyészd őket. Én is azt csinálom. Egyébként ha elég nagy a kígyó, akkor nyugodtan adjál neki élő egeret. Van olyan kígyó amelyik csak élő egeret eszik, főleg a fiatalok, ott még problémásabb a dolog mert annak szopós egerek kellenek. Én kígyókkal foglalkozok, ez a hobbim. Nyugodtan kérdezz ha van valami kérdésed ezzel kapcsolatban.
2016. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!