Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kint tartott nyuszit megtámadh...

Kint tartott nyuszit megtámadhat valamilyen ragadozó?

Figyelt kérdés
Van egy talált házi nyuszim,(megszökhetett a kertünkben találtam) Vettem neki szép faházat,nemrég csináltattam kifutót is.mivel vad és nem szobatiszta kint él az udvaron.megtámadhatja bármilyen ragadozó éjszaka az udvarban?nyest v róka vagy bármi? A kifutója kb.másfél méter magas a rácsok elég sűrük vasból van.csak a teteje nyitott.féltem éjszaka kint hagyni de benne van a faháza ahová el tud bújni.emelgetni most nem szabad mert sérve van...amúgy is fél tőlem...kb 7 kg os nőstény óriásnyusziról van szó. Köszönöm a segítséget.
2015. ápr. 27. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne lefedni mert macska vagy róka simán bemászik hozzá. Még az alját is le kéne drótozni, mert a nyulak kitűnően ásnak, hamar kiássa magát.
2015. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sally988 válasza:

igen....

egyik ismerősömnek is kint volt a nyuluk az udvaron ès a szomszèd görènye megölte....inkäbb nem is rèzletezem a többit!

2015. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp le kéne fedni felülről is, legalább valami macskahálót vegyél és azt szereld rá, vagy csirkedrót vagy bármi.
2015. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!A róka meg a nyest megölheti éjszaka.Nekünk a házunyulat 1méter magasan lévő ketrecből szedte ki ró ka.Olyab 10cm hely volt a rácsok közt.Olyan helyre kell tenned ahol se rágcsáló se róka nem fér hozzá,vagyis valami zárt dobozba.

U

2015. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.hasznosak voltak.beigazolódott a gyanum...tényleg veszélyes éjszaka a kifutóban hagyni.ma műtötték meg mert daganata volt,most egy ideig a házában lesz bezárva.de ha meggyógyul estére biztonságba helyezem.köszönöm a segítséget.
2015. ápr. 28. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen!!! Róka, nyest simán kinyírja.
2015. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,még akár kutya is....
2017. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!