Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az arany hörcsögöm meg fázott...

Leonetta17 kérdése:

Az arany hörcsögöm meg fázott mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit adhatok neki? Tüsszög és taknyos. Anya nem akarja el vinni állat orvhosszoz

és a kamilla teát se issza meg.



2015. ápr. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyan fázott meg? Hol volt?
2015. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hivj fel egy állatorvost aki ért a hörcsögökhöz és kérd ki a tanácsát.

Amúgy meg mi az hogy anyukád nem akarja elvinni állatorvoshoz? Egy állatkáért felelősséggel tartozunk! Ha már megvan akkor nem azért van, hogy ne viseljük gondját, ha beteg, akkor segiteni kell neki, ránk van utalva, ránk van szorulva!! Ha meg tudta venni neked a hörcsögöt, akkor tudja elvinni az állat orvoshoz is. Egy kis apró betegségnek aztán lehetnek később további szövődményei ami a kisállat életébe is kerülhet! Nem játékszer egy állat, ő egy érző élőlény, nem úgy van hogy eldobjuk magunktól, mint egy rongyot, ha már nem tudjuk "hasznát" venni!!!!

Tessék, mutasd meg anyukádnak mit irtam.


Üdv.: 3 aranyhörcsög szerető gazdija

2015. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyukád elég *, amiért, nem akarja orvoshoz vinni. Egy megfázás akár meg is ölheti a hörcsögöt, ha nem lesz kikezelve. Érdeklődj dokinál anyud tudta nélkül, különben elpusztulhat a kicsi. :(
2015. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Adtam neki hurut oldó teát és már jobban van már csak tüsszög.Ja és nem mutatnám meg anyának mert fejemet veszi.
2015. máj. 4. 13:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem huzatot kapott.
2015. máj. 4. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!