Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulat ki lehet szoktatni...

Törpenyulat ki lehet szoktatni a kertbe?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron vettem egy törpenyulat, és idáig végig a szobámban volt...De mostanában olyan hangos éjszakánként, hogy szó szerint az őrületbe kerget vele engem és a családomat is...Legalább a nyárra szeretném kivinni a kertbe, mert van ott néhány fából készült nyúlketrec...Azt tudom, hogy a törpenyulak kibírják kint is, mert a szomszédban is van a kertben 2.De úgy, hogy egy évig a szobámban volt, úgy is kivihetem?Nem fog félni, vagy fázni?És ugye semmilyen állat nem tehet kárt benne???

2015. máj. 3. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiteheted, de kutya, görény, nyest bánthatja, ha nem megfelelő a helye.
2015. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kint is elkerítve, fedett helyen vagy ketrecben tartsd. Amúgy elég szénát kap éjszakára? Eleget kint van napközben?
2015. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kint tartani, de akkor mindig meglegyen az oltása, és biztonságos helyen legyen, ahova más állat nem tud bejutni.
2015. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 4. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!