Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két lány nyúl összeszoktatása?

Két lány nyúl összeszoktatása?

Figyelt kérdés
Egy 4 hónaposhoz hoznék most egy 8 heteset. Szerintetek sikerül megszokniuk egymást? Hogy csináljam?
2015. máj. 6. 14:25
 1/4 turatura válasza:
Tegyél közéjük egy kicsapongó, részeges, hagymaszagú bakot - pikk-pakk összejönnek.
2015. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem túl jó ötlet két lányt összetenni mert ahogy az egyik eléri a 3-4 hónapos (ivarérett) kort, rogton ' vezer ' szeretne lenni es küzdeni a masik nősténnyel a területért. Nem minden nyul ilyen persze, próbálkozz azzal, hogy válaszd ketté a területet es tedd kulon oket hogy csak rácson keresztul találkozzanak. Ha nincs gond, próbáld egybe de sajnos igy is ugyanugy verekedni tudnak. Ha szerencsés vagy, elfogadjak egymást, de ha nem, akkor valoszinu az véglegesen marad igy, es sose szokjak meg teljesen egymást. Ebben az esetben nem jo otlet a lany nyuszi, inkabb egy ivartalanitott fiu lenne jo neked, azzal semmikepp nem lenne gond!
2015. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már vettem mellé másik lányt, még mikor a kérdést kiírtam. Valaki ponthogy azt javasolta, hogy ne válasszam el őket ráccsal, mert akkor érzik egymás szagát meg stb. és ingerlik egymást. Úgyhogy csak simán egybeengedtem őket, ahogy javasolta az illető. Kicsi vita volt először, de aztán megszerették egymást hamar, most együtt esznek, alszanak, játszanak, imádják egymást :) Már mindkettő elérte a 3-4 hónapos kort.
2015. júl. 8. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Orulok neki, hogy igy elfogadtak egymast a nyuszik!:)
2015. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!