Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec jó egy hörcsögnek?

Ez a ketrec jó egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 7. 14:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
rácsosat nem nagyon szeretné, mert ha rágja éjszaka akkor nem tudunk aludni
2015. máj. 8. 13:43
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne tarts horcsogot. a csak terrariun vagy muanyag nagyon rossz megoldas. nem tud szellozni rendesen. ha zavar a racsragas, ejszakara tedd olyan helyre, ahonnan nem hallod.
2015. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rágcsálás a gond akkor ne vegyél rágcsálót, a műanyagot is rágja ugyanúgy majd... főleg ha ilyen kicsi helyen tartod ahol mozdulni sem tud majd.
2015. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat :)
2015. máj. 8. 20:29
 15/18 A kérdező kommentje:
J amúgy nagyobbra gondoltam, csak ilyen műanyagra, bújócsöve spéci cuccosra, de nem tudom hogy tudnánk-e tőle aludni, régen volt hörim ketrecben és nem rágta csak csüngött rajta, de van amelyik rágja úgy olvastam...
2015. máj. 8. 20:30
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

értsd már meg, hogy nem tartunk műanyagban állatot!

egyáltalán minek neked állat, ha az ő érdekeit teljesen figyelmen kívül hagyod? ja mert cuki? persze...

2015. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben, rendben, nyugalom :)
2015. máj. 9. 08:49
 18/18 anonim ***** válasza:

Ennek csak a teteje rácsos. Nagyon nem tud szellőzni, szerintem nem lenne ó választás.


És ezen felül még iszonyatosan kicsi is. Olyan ketreced legyen, ami tágas, és van benne 2-3 emelet is!


Ne azért vegyél ilyet, mert szép színes!

2015. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!