Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec lenne megfelelő...

Mekkora ketrec lenne megfelelő egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a közeljövőben hörcsögöt szeretnék venni, találtam is egy direkt hörcsögöknek való ketrecet. Kicsit drágának gondoltam ahhoz képest, hogy nem túl nagy, de gondoltam, egy hörcsögnek ez megfelel. Utána elmentem egy másik állatkereskedésbe, ahol pontosam annyiért találtam egy sokkal nagyobbat, viszont nem tudom, melyik legyen. Én inkább a nagyobb felé hajlok, de félek, hogy ott talán megijedne, túl tág lenne neki, zaklatottá válna, ilyesmi...lehet nem érezné jól magát. Ti melyiket ajánljátok? Miért? A helyemben melyiket választanátok?

2014. júl. 4. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Mi a fenétől ijedne meg, válna zaklatottá attól, hogy mozgástere van?
2014. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Minnél nagyobb az alapterülete, annál jobb. Több hely=több játék=több izgalom :D Az emeletes ketreceket én annyira nem preferálom, ha szegényke megöregszik akkor nem tud majd felmászni egyik emeletre se...
2014. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Az a legjobb, ha minél nagyobb a ketrec. Persze figyelj a rácsközre is, hogy ne férjek ki rajta a hörcsög! (törpehörcsög max. 1 cm-es rácsköz, aranyhörcsög 1,5 cm)
2014. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!