Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Mi törtent a nyuszimmal?

SOS! Mi törtent a nyuszimmal?

Figyelt kérdés

Most este kimentem hozzá, és összekupotodva gubbasztott a ketrece sarkában. Ha kinyitom a ketrecét, akkor mindig felágaskodik, de most semmi :'(. Hozzáértem, hogy mozog-e és akkor egy kicsit megugrott és átment a ketrece másik részére. Tettem be neki almát meg szénát, de egyik sem igazán eszi, lehet, hogy nincs hozzá ereje. A szemét sem nyitja ki igazán, csak résre :(. Már reggel is egy kicsit ilyen gubbasztós volt, de akkor, azt hittem, alszik.

Egyébként márciusban volt 4 éves és holland törpenyúl.



2015. máj. 18. 21:44
 1/5 anonim válasza:
Nézd meg hogy van-e esetleg var a fülében vagy valahol! Sajnos az én nyuszim is most pusztult el, mert nem volt beoltva és megcsípte a szúnyog.. Észre se vettem az elején hogy lenne valami baja,ugyan olyan jó kedvű volt mint máskor. Utánna a vége felé alig evett nem mozgott és rá 3hóbapra el is pusztult!😢
2015. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%
Lehet csak simán rosszkedvű.. mi nyuszinknál is néha előfordul, hogy csak depisen ücsörög egész nap. De egy napnál nem szokott tovább tartani.
2015. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gubbaszt, nem eszik, nem iszik, ha reggel még él, vidd orvoshoz! A tünetek alapján leállt az emésztése.
2015. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már nincs értelme orvoshoz vinni. :'(
2015. máj. 19. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Legközelebb irány az orvos a lehető leggyorsabban! Tegnap reggel ugyanez volt nálunk, gubbaszt a ketrecben, semmi "tombolás", hogy most már engedjük ki, még a tápot se fogadta el, holott máskor "ölni" tudna érte. Gyanús volt, egy ideig vártam, hogy hátha felébred, de semmi. Elvittem orvoshoz. Szerencsére úgy néz ki, hogy megmarad, de még nem jöhet haza, bent tartják megfigyelésen. Egy éves szintén holland törpenyúl.
2015. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!