Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire rizikós ilyen helyről...

Mennyire rizikós ilyen helyről nyuszit elhozni?

Figyelt kérdés

szokott lenni vásár,ott van ingyen elvihető is.

nem a pénz érdekel,csak,hogy szerintetek mennyire biztonságos a fog stb problémák miatt.


vagy inkább maradjon örökbefogadás, vagy rendes tenyésztő?


2015. máj. 22. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy biztosabb helyről hozd őket! A piacokon nemtudod h honnan származik? Én az ilyenekben nem nagyon bízom! :/
2015. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát rizikós, de ha ingyen elvihető akkor biztos nem anyagi haszonból tenyésztik, tehát az is örökbefogadás.

Nekem is mentett nyuszim van, de nincs semmi baja, pedig bármi lehetett volna vele is.

2015. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Apámék már vagy 10 nyuszit hoztak el vásárokból és semmi gond velük.
2015. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyfelől támogatom, mert valószínűleg megmentesz egy nyusziéletet és sokszor teljesen egészségesek. Másfelől nem igazán bízom benne, nem vennék onnan. Én tenyésztőtől vettem az enyémeket, soha nem voltak még betegek, teljesen egészségesek, szépek, már akkor is be voltak oltva, mikor vettem, én is nagyon ügyelek a helyes tartásukra. Természetesen egy vásári nyuszit is be lehet oltani elhozatal után, lehet szép és egészséges, de ami számomra fontos volt, és a vásári nyuszi szinte biztos, hogy nem olyan, az a szelídség. Akitől én hoztam, nagyon profi, lelkiismeretes tenyésztő. Az ottani nyulak mind rendkívül barátságosak, nyugodtak. Idegenekhez is odamennek, nem futnak el a simogatás elől, nem ijedősek. Az enyémek például semmitől sem félnek, de tényleg!:) Én az úton hazafele, mikor hoztam, már akkor is kézből etettem. Egy ismerősömnek is van nyuszija fél éve, minden nap foglalkozik vele, próbálja kézhez szoktatni, de még mindig nem fogadja el a kedvenceit sem kézből.
2015. máj. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen,nekem is volt már nyuszim,jó tenyésztőtől.:) sajnos nincs már velem.:(


most viszont szivesebben fogadnék örökbe/ mentenék.


csak kicsit aggódom,a betegségek stb miatt.


szörnyű volt elveszíteni a nyuszit.:( csak ott biztosabb volt,hogy egészséges,így meg nem annyira.

2015. máj. 24. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!