Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög vagy törpehörcsög?

Aranyhörcsög vagy törpehörcsög?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni mindegyik annyira aranyos! Tudtok pár érvet illetve ellenérvet mondani?

2015. máj. 25. 13:54
 1/8 anonim válasza:

a törpehörcsögeim megették a kicsijüket. pedig jól voltak tartva....

aranyhöri :)

2015. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsögöm sosem volt, törpehörcsögeim vannak.

- kisebb helyigény

- olcsóbb (a helyének a kialakítása és a fenntartása is)

- ha napi fél órát tudsz velük foglalkozni, azzal már boldogok (persze minél több, annál jobb)

Az enyéim nagyon kezesek, barátságosak, érdeklődőek, igaz, mindig is foglalkoztam velük eleget.

2015. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsögre szavazok.


Mondjuk még törpehörcsögeim nem voltak, de azért mindig aranyhörit tartok, mert nekem ők jobban tetszenek külsőre.


Azért jobbak szerintem, mert rajtuk van mit fogni mivel kicsit nagyobbak.


Nagyon hamar megszelídülnek, okosak, kedvesek, játékosak.

2015. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első! Mindkét fajta höri megeheti a kicsinyeit, ha félti őket, nem érzi biztonságban, vagy ha nem kap elég fehérjét. Attól, hogy nálad ez előfordult, még nem az állatok voltak a hülyék.

Kérdező! Egy törpének elég a kisebb hely, így a felszerelések is olcsóbbak, mint a nagynak. Persze így is tágas helye legyen, de azért nem szükséges akkora, mint egy aranynak. :)

Arra figyelj, hogy csak egyet vegyél, mert magányos állatok, megölik egymást (még a testvérek is). Ezen kívül tenyészetből vedd, mert a kereskedésekben sokszor beteg és vemhes höriket adnak el...

2015. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm;) még jöhetnek!
2015. máj. 25. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Aranyhörcsög!

Nekem volt, imádnivaló kis állat.

A törpehörcsög mindig is unszimpik voltak. Agresszívak, harapnak,egyszerűen vadak, a kezedbe fogod és mintha semmi sem lenne a tenyereden, olyan könnyűek. Az aranyhörcsög sokkal jobb, érzed, hogy fogsz is valamit.

Aranyhörcsög. =)

2015. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

az én aranyhörim szét harapta az ujjam bár a amikor a töe

rpehörim felébresztettem ő is megharapott de az nem fájt


a törpehörik viccesebbek

2015. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az előző vagyok a ,,törpehörim"
2015. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!