Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kint élek Svédországba pár...

Kint élek Svédországba pár hónapja és nem tudom megengedni még magamnak hogy autóval hazamenjek érte. Az érdekellne ha volna valaki aki némi üzemanyag hozzájárulásért cserébe kihozná-e a kutyusomat Stockholm környékére?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2012. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem akarok gonoszkodni, de mégis mennyi üzemanyaghozzájárulást fizetsz azért hogy elmegyek a kutyádért valahová az országban ami vagy megharap vagy nem, vagy összebrigeli a kocsimat vagy nem, vagy dührohamot kap mellettem a zárt idegen helyen vagy nem és vagy elszalad tőlem az első benzinkúti kitérőn vagy nem.


Csak egy kutyaketrec 30 rugó, ennyiért lehet simán kiviszik repülövel.

2012. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ráadásul utánanézhetnél, mik a feltételei egy állat másik országba való költöztetésének (az állat szempontjából).
2012. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
kutyának van egyáltalán útlevele.
2012. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Másodiknak teljesen igaza van.

Azért nem kevés pénz az üzemanyag és a kompdíj. A kutyád be van chipelve? Rendelkezik a megfelelő oltásokkal? Van útlevele? Ezek hiányában rizikós a kiutaztatása.

Inkább a közeletekben lévő magyarokkal kéne beszélned és megtudakolni, hogy nem-e jön vki haza látogatóba, vagy nem-e mennek ki vkihez a rokonok, barátok.

2012. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért nem vitted magaddal, mikor kimentél?
2012. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mielött ilyen ellenségesen állnátok hozzám!!!:Igen van csipp benne van Útlevele és labor vizsgálata is mert annak is utánna néztem hogy mik a feltételek itt a kutya szempntjábol is!Az utolsó válasz adónak írom:Bizonytalanra jöttem ki most tudtam kertes házat bérelni csak. Tehát hova hoztam ki? Megfontolatlan kijelentés volt.Van ketrece is.se harapni se elszökni nem szokott.Arra gondoltam ha valakinek eleve volna útja svéd o-ba akkor beszállnék az üzemanyagba és kész.Ha csak írónikusan tudtok írkálni akkor inkább nem kell írni semmit.köszönöm
2012. máj. 15. 11:09
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Nehogy azt hidd hogy igazad van. Ha mindent átgondoltál akkor ird is le a körülményeket: van ketrec, Szombathelyen van a kutya, nyár folyamán bármikor jó, stb, stb.

Igy kis mázlival ráugorhat valaki.


Végülis te kérsz szivességet idegenektől, ne nekünk kelljen már találgatni.

2012. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kösz az infot!A kutyus Taksonyba tartózkodik.Van benne csip

megvan az öszes védőoltása amit itt svédo.-ba kérnek.Atörzskönyve itt van nálam de az nem kell a szállításhoz.Van ketrece is.Egy kutyát szállitás közben nem szabad etetni akkor" nyugiba van a gyomorműködése"Abszolut nyugis kutyus ezért is merem olya idegenre is rábízni aki már szállított életébe kutyát.Rokonoknál barátoknál egyaránt érdeklődöm.Egyettlen esélyem a MALEV lett volna de azt tönkretették... Ja a kutya fajta:CANE CORSO!Taksonyba van családtag aki tug segíteni felcuccolni a kutyámat

2012. máj. 16. 08:34
 10/16 A kérdező kommentje:
Amit még hozzáfűznék.egy ismerősömet megbíztam hogy etesse őt ezért havi 15 000ft-ot kap de sajnos csak a pénzt teszi el és palacsintával eteti a kutyát azok ellenére hogy ott is lakhat az ingatlanba amíg a bank el nem viszi.Ebből a szempontból sürgős lenne de amúgy bármikor jó.
2012. máj. 16. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!