Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol es hogyan kell kutyakikepz...

Legionner kérdése:

Hol es hogyan kell kutyakikepzo iskolat elvegezni? Miskolcon van ilyen iskola? Erdekelne szinten uszomesteri papirok. Milyen feltetelek, es milyen papirok szuksegesek a fent emlitett ket szakma hivatalos okmanyaihoz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Az úszómester nem tudom,hogy kerül a kutyás témába...tehát passzolom.

Kutyakiképzőnek előfeltétele van,legalább 2 éves komoly kutyás tapasztalat (kutyaiskola,menhelyi munka,egyéb kutyás tevékenység által)majd ha ez megvan,(bizonyíthatóan)akkor felmérik a tudásod és kategorizálnak.

Majd kipengeted a tanfolyam díját (120-200ezer között,olcsóbban még nem láttam) és megcsinálod a képzést.

Tudtommal csak Budapesten van ilyen tanfolyam.

2014. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úszómester-nem tudom! A kutyakiképző: tisztázzuk, az nem szakma! Miskolcon (gondolom ott laksz, v a környéken) menj ki a Tesco mellett van a NJ kutya iskola-lucky dog school és ott az iskola vezető nővel +beszéled-tud ebben pontos felvilágosítást! (addig nézz -olvashatsz a NJ honlapján!, ott van mikor szoktak indítani ...) Sajna amit az 1 es írt nem jártas, csak hallott a kérdésed felől).
2014. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az OKJ-s képzések sorában nem találom a kiképzést. Tavaly óta új rendszer van.

[link]

Ők csinálták idáig. Ott a telefon száma Csillának, kérdezd meg.

2014. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok,sajna igazat amit írok,mert tavaly végigjártam ezt az utat.Akkor még OKJ-s képzésként indították,és tapasztalatból beszélek.


A lucky dog iskolát meg szerintem hagyjuk,amiket hallottam róla az nem valami jó.Szakmai téren.

2014. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"A lucky dog iskolát meg szerintem hagyjuk,amiket hallottam róla az nem valami jó.Szakmai téren." Más hallani és át élni! Érdekes mégis a kutyáim nagyon sok 1-3 h. értek el még főtenyészszemlén is! Ehhez kellettem ÉN is! De a kérdés az volt hol van -tudtok ... (csak a segíteni akartam-saját véleményem írtam) köszönet helyett jön az okoskodás... brrr
2014. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi köze van a tenyészszemlének a kutyakiképzéshez. Nem kell ahhoz különösebb szaktudás, hogy a kutyádnak megtanítsd az "áll" parancsot. Ebből azért nem kellene kiindulni...
2014. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:59

A " főtenyészszemle" azt jelenti, bizonyos fajtájú kutyáknak van munka képesség felmérés is.Ahhoz pedig bizony szükséges iskolában tréningezni.

2014. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6! Nagyon buta vagy ! (nyomhatod a piros pacsi) a főtenyészszemlézett papír nagyon sok minden,-1 ben bírálati papír a tenyésztéshez! (nem ereszkedem le , hogy a nálam buták emberek színvonalára süllyedjek!)
2014. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

ma 08:42

Nem kell elszállnod. Nem minden kutyásnak kötelező ismernie egy-egy fajta speciális igényeit.

2014. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!