Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lány vagy fiú tengerimalacot...

Lány vagy fiú tengerimalacot vegyek?

Figyelt kérdés

#mi ti milyen
2015. jún. 7. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ
2015. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igazából mindegy de vannak előnyök-hátrányok.Ha lány malacot veszel akkor a heréjét nem kell kiműteni de,akkor kissebb lesz mint,a fiú.Ha fiút veszel,akkor a lakásban állat szag lesz és ki kell műteni a heréjét ami 20000 forint vagy több és sokat pisil,kakil és többet kell takarítani. Tehát inkább lányt vegyél mert,kevesebb vele a baj.
2015. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. jún. 7. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell ivartalanítani a fiúkat, csak akkor, ha lánnyal kerülnek össze.

Ugye az az alap, hogy kettőt veszünk, nem egyet, mert társas lények.

Ha két lányt veszel, szinte 100 hogy nem fogsz mellé, ők általában békésebbek és jobban párosíthatóak.

Ha két fiút veszel, náluk lehetnek gondok, de ha két picikét veszel, vagy egy érett felnőttet és mellé egy kicsit, akkor valószínű, hogy velük se lesz gond. Két felnőttet nem ajánlott egymás mellé tenni.

Nekem két fiúm van, és egyiket se kellett ivartalanítani, aránylag jól megvannak egymás mellett, sose volt még véres verekedésük.

2015. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ha lányt veszel akkor majd vehetsz mellé társat is a fiú mellé nemlehet társat rakni vagy lányt de akkor baba lesz.

én ezt elszúrtam és két fiú tengerimalacom van nincsenek meg jól sajnos ellőket a jándékozni mert jött a kutyám.

2015. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bocs ajándékozni
2015. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!