Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitcsináljak, Nem lessz baja? :O

Mitcsináljak, Nem lessz baja? :O

Figyelt kérdés
A patkányom megevett egy békát.Ez nagyon fura dolog,úgy ette meg hogy udvaron elengedtem kicsit játszani persze ott voltam mellette nem láttam mit csinál csak utána vettem észre. Nem lesz baja?:S
2010. febr. 27. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Te hülye vagy! A patkány rágcsáló! Hülye
2010. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Éppen azért.
2010. febr. 27. 23:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A patkány húst is eszik, méghozzá nagyon szívesen. Lehet, hogy a sok fehérje megüli a gyomrát, de a legrosszabb, ami történhet, az az, hogy híg széket formájában távozik... :)

egy patkánytartó, 22/L

2010. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen, hülye az első hozzászóló. Ha nem értesz hozzá akkor ne puffogj, nem vagy te vipera. Szerintem se lesz baja, a kutyám az kihányja, szal max ő is hány egy kicsit.
2010. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszolóknak.:)
2010. febr. 27. 23:55
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
jó vanna!
2010. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

komolyan megette?? teljesen? szőröstül-bőröstül?:D nem csak beleharapott és széttépte?

jesszusom, de durva ezt elképzelni, nekem négy patkányom van itthon, de ezek max egymást harapdálják néha, mást soha :D

2010. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Szegény békuci...
2010. febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek is esznek békacombot (én nem),

a patkány meg olyan mint egy kis házi malac, mindent megeszik amit az ember.

Pl husi, krumpli, rizs, tészta, zöldség, gyümölcs, csoki, kenyér.... Sőt a macskakaját is megeszi és

persze a patkánynak való rágcsáló tápot is, kukorica, zöldborsó... mindent megeszik.


Hányni nem tud ha rosszul van, de ha egyszer rosszul lett , akkor legközelebb ugyanazt a kaját nem fogja megenni, még ha az előtte a kedvence volt, akkor sem.

Nagyon okosak.


Mondjuk tudni kéne, hogy milyen békát evett.


Ha nyílbékát enne, ami mérgező akkor meghalna.

A zöld és a barna varangy, valamit a zöldhasú és az alföldi unka kicsit mérgező.


A varangyok mérge a fültőnél vannak, javarészt halucinogén vegyületek, mérgezőek és idegrendszeri pszihés tüneteket gerjeszt.


A tudatmódosító hatása miatt, a régi idők kábítószer élvezői fültövön nyalták a varangyokat.


Innen ered a mese, miszerint megcsókolod a békát és királyfi lesz belőle :)


Szerintem nem hal meg, de az lehet hogy kicsit betépett.

2010. febr. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

úristen! vajon a hörim is megenné a békát? hahahaa!!

de am semmi baja se lesz!! :D

2010. febr. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!