Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitcsináljak, Nem lessz baja? :O

Mitcsináljak, Nem lessz baja? :O

Figyelt kérdés
A patkányom megevett egy békát.Ez nagyon fura dolog,úgy ette meg hogy udvaron elengedtem kicsit játszani persze ott voltam mellette nem láttam mit csinál csak utána vettem észre. Nem lesz baja?:S
2010. febr. 27. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
a höri az nem, de a pati az tényleg mindent megeszik :)
2010. febr. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy baja lenne, az enyémek is megesznek mindenfélét (bogarakat, tücsköt, kukacokat) még sincs bajuk. Mondjuk jó lenne tudni, milyen fajta béka volt (van amelyiknek van ilyen méregmirigye, de a patkánynak van annyi esze, hogy azt nem falja fel).


L,19 + 2 patkánybaba

2010. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a patkányok nem tudnak hányni, max. hasmenésük van. Előző voltam.
2010. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként máskor ne engedd oda a békához :D Nemcsak azért, mert foshat tőle szegény, vagy fájhat a hasa, hanem mert hazánkban minden hüllő és kétéltű védett. ;)

egy patkánytartó biológus

2010. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A patkány természetes táplálékai közé tartozik a béka. Szag alapján tájékozódik ezért mérgező békát nem eszik meg. Nem lehet baja.
2010. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!