Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitcsináljak? Leelett a anya...

Eszter:) kérdése:

Mitcsináljak? Leelett a anya t. malac de külön van a himtől. És a hím rágja a ketrecet meg minden mit csináljak vele hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a problémád tulajdonképpen? Azon kívül, hogy nem figyeltél nyelvtanórán a suliban :)
2011. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a ketrecrágás a probléma?
2011. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a bajom..hogy egyfolytába rágja a ketrecet és ez idegesít nem birok aluni meg neki is rossz igy..:S
2011. jún. 24. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanaz a kedves ember vagyok, aki a másik kérdésedre válaszolt :P

Kezdj el pénzt gyűjteni az ivartalanítására a fiúnak, és akkor ha a kicsik megnőnek, rakd össze újra a két öreget.

Ha ez nem, akkor vagy egy kislányt tarts meg a mami mellé, és a fiút vagy ajándékozd el, vagy egy kisfiúval tedd össze.

Addig is, tedd messzebb a ketrecét a mamitól, tegyél be neki játékot és engedd ki többször, animáld, foglalkozz vele többet. Mekkora ketrece van most és mivel van berendezve?

Konkrétan ketrecrágás ellen néha beválik, hogy citrommal töményen bekenni a rácsot. De az enyéim szerették a citromot is :)

2011. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akármennyire is idegesít, semmi esetre ne rakd vissza az anyukamalachoz!!!

Esetleg még megoldás lehet, ha kiteszed mondjuk az előszobába vagy a fürdőbe, ha csak éjjelre is.

2011. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha meszebb rakom nem fog vinnyogni meg nem fogja a ketrecet rágni..??Eszemben sincs vissza rakni az anya malacot..csak majd lehet ugy hogy most az apa mellé berakok majd egy kölyköt(hím) ha felnő??De akkor nem bántja majd az apa a fiát,mert már halottam olyanróll..Köszönöm!
2011. jún. 24. 20:34
 7/11 A kérdező kommentje:
Amugy van bent neki Só,Ilyen édes rúd..Labda,Széna Itató+víz,Magvak
2011. jún. 24. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyalósó, édes rúd nyugodtan kikerülhet onnan. Tudom, hogy a kereskedésben ajánlották, de ott el akarták adni.

A labda alatt mit értesz? Jobb lenne valami bújó alkalmatosság, mindenkinek a pvc csatornacsövet szoktam javasolni, abban elfér, meg nem is drága, és nem tudja megenni.

Mennyi idős a fiúmalacod?

Hat hónap korkülönbségnél már általában nincs gond, mert egyértelmű, ki a főnök, de enélkül sem törvényszerű, hogy probléma van. Vérmérséklettől függő.

2011. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hím tengerimalacom van. Lehetséges, hogy ideges az új jövevények miatt, vagy védeni próbálja a nőstényt. Semmiképpen ne egy szobában legyen a két ketrec, mert akkor nem fog megszűnni, ha látja/hallja őket. Estére tedd ki a hímet pl. a konyhába, vagy oda, ahol messze van a nősténytől. Amint kicsit megnőnek a kicsit, lehet ismerkedniük (: Vigyázz, ne túl korán, mert volt már eset, hogy a hím megölte a kicsiket. Felügyelet nélkül ne hagyd őket együtt.
2011. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engedd ki a szobába rohangálni, ha kifárasztja magát, kevésbé lesz idegbajos a ketrecben, meg persze foglalkozz vele sokat, hiszen most, hogy nincs vele a társa, egyedül érzi magát.
2011. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!