Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degumra pár perce rálépett...

A degumra pár perce rálépett egy picit 2 éves hugom és a degu elkezdett " vinyogni" és öszegömbölyödött. Ugye nem fog meghalni a degum?

Figyelt kérdés
Beraktuk a ketrecébe elment enni meg ment egy kört( rendesen futott) de most lefeküdt és a hátát dörzsöli folyton a ketrechez vagy a földhöz.Állatorvoshoz a szüleim nem viszik.. és én meg itt ülök tehetetlenül a gép elött kisirt szemekkel.1 hete kaptam kérlekszépen titeket segítsetek de gyorsan!
2008. szept. 1. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, ha evett jól érzi magát ne izgulj!:)
2008. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod , kicsit megnyugottam tőle de nem egészen.DE köszi. Most éppen alszik szegénykém..csak ne legyen baja..:(
2008. szept. 1. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el te orvoshoz. Biztos, hogy nem ártana neki, mégha semmi baja sincs. Tudod, jobb félni...
2008. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán minek kellett kiengedni olyankor amikor egy 2 éves kisgyerek rohangál a lakásban?Erre számíthattál volna hogy egy kisgyerek nemtud rá vigyázni meg ha egyszer kiengedted figyelned kellett volna rá nehogy valami történjen vele.
2008. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy van a degud? Remélem nem lett semmi baja, néha sokkal többet kibírnak az állatok, mint gondolnánk.

De tény, hogy vigyázz rá jobban, most Te is tanultál belőle, szerintem akkor engedd csak ki ha be van zárva a szoba ajtaja, és rajtad kívül nincs bent más, vagy ha van is legyetek nagyon óvatosak!

Szorítok hogy jól legyen! Írj majd!

2008. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hú köszi jobban van már futkározik és olyan mint " régen ":D Köszönöm a bíztató szavakat! És igen sokkal jobban vígyázok majd már rá!

Mégeccer köszi.

2008. szept. 2. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy párt. Degut NEM szabad egyedül tartani. Ha kap egy társat akkor azzal nagyon jól elfoglalja magát, és nem kell kiengedni. Persze olyan neműt vegyél mint ő különben elszaporodnak.
2008. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!