Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valami komoly baja van a...

Valami komoly baja van a hörcsögömnek? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Általában minden nap ki szoktam engedni a hörcsögömet 15-20 percre, hogy kifuthassa magát a szobámban, persze a megfelelő elkerítés mellett. Szombaton ez kimaradt,de ma, mikor kivettem azt vettem észre, hogy a fenekén van egy púp, amit ha megnyomok kemény, és úgy néz ki a lyuk, mitha hasmenése lett volna, és elkenődött volna neki a kaki. Szombaton is kivettem pár percre, akkor még minden rendben vol. Nem fáj neki, hagyja megnyomi, ugyanolyan virgonc, mint eddig, érdeklődő, rengeteget mozog. Most újra kitakarítottam, hogy lássam, kakil-e. Volt már valakinek ilyennel dolga? Szerintetek valami komoly, vagy elmúlik olyan hamar, mint ahgy előjött? Előre is köszi a válaszokat!


2010. febr. 28. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hasmenése van. Nem ártana elvinni dokihoz, mert ki is száradhat, egy ilyen kis állatnál nem tart sok ideig. Holnap keresd fel az állatorvost, addig pedig adj neki nagyon sok folyadékot, folyadékot tartalmazó zöldséget.
2010. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2010. febr. 28. 22:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, nem vittem dokihoz, apukám megoldotta. Szegénynek nem hasmenése, hanem szorulása volt, és annyi kaki összegyűlt már benne, hogy bedagadt. Most apukám segítségével eltávolítottuk belőle, meg lefertőtlenítettük. A höri láthatóan jobban van. :)
2010. márc. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!