Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hova bujhat el a horcsog?

Karina11mogyi kérdése:

Hova bujhat el a horcsog?

Figyelt kérdés
Elbujt a horcsogom es nem talalom pedig az egesz szobat atkutattam.lecives mondjarok valamit.koszonom elore is!!

#Elbuj.horcsog.hova.segitseg.helyek
2015. jún. 17. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Bárhova. Akár a csövek mentén is elmászhat, úgy hogy sose találod meg.

Enyém egyszer tűnt el. A kanapé huzatában volt. Nem tudom, hol ment be pontosan. De ki kellett vágni a huzatot, hogy ki tudjuk szedni.

2015. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszer a fotelba mászott be. Be a párna és a fotel huzata alá. Szét kellett tépni a huzatot.
2015. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jo remelem meg lesz :(koszonom de azert meg varok buvo helyeket:)
2015. jún. 17. 22:53
 4/7 A kérdező kommentje:
De viszont(az elso komentelo irta) ha a kanapeba bujt akor en mar ra ultem.Mert van egy lyuk az agyon az kiszakadt meg regebben.remelem nincs benne.:((((((
2015. jún. 17. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Készíts neki csalit.

Enyém is eltűnt egyszer,de reggelre meg is lett:

Vödör vastagon,forgáccsal,vödörrel egymagas könyvlépcsők,amore ráteszel egy erősebb lapos valamot,pl.vonalzó:végére tesuel valami finomat.

Ha éppen nem huzatban van,akkor nagy valószínűséggelmegtalálja.(tedd központi helyre,illetve akár többet is kitehetsz.)

2015. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szerencsére megvan.benne volt az ágyneműtartóba.de az volt a gáz hogy nem az én hörim hanem a barátnőmé csak én vigyázok rá.nekem is van de ő nem szökős.
2015. jún. 18. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Zárd be a szobád ajtaját. 2. Lépés tegyél le a földre valami illatosat pl felvágott kelbimbót egy kevés tarját aminek erős a szaga. várj egy ideig vagy ha nem jön Meg fog éhezni szóval mondjuk valami kuckót amibe elbújhat és van kajája is oda fog menni mert ott jó lesz neki.
2015. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!